Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008-01-22 21:56:34 1804

Hat az enyimek sem egymas mellett alszanak :) Es valamiert az en oldalamat preferaljak, nem a paromet... igy neki van egy fel agya, nekemmeg a ket macskanak a masik fel. Es enyimek sem bujnak ossze, a fel agyon is tudnak ok is ketfele, szoval en is szoktam kanyarban aludni. Neha megrugdosom veletlenul egyiket-masikat, de ez kulonosebben nem hatja meg oket :DD Latom, akkor a macskak termeszete hasonlo lehet...

Ez a porszivo akkor specire tulajoknak van fejlesztve? Ennek utananezek akkor.

A hozzászólás:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-22 21:44:55 1802
Hát persze,hogy az ágyban alszanak  velem.Övék az ágy háromnegyed része, a maradék meg az enyém.Csak az a baj,hogy a maradék egyik fele az ágy egyik oldalán van a másik fele meg a másikon van.El lehet képzelni milyen pózokat veszek fel alvás közben.Nekem egy 2200W-os porszivóm van szőrtelenitésre.Miele Cat and Dog a neve.Igy sem tökéletes de uralható a probléma.
Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-01-22 21:34:18 1801

Egyebkent a te cicaid is az agyban alszanak? Ebbol kiderul, hogy a mieink igen... es nappal is szeretik... en meg nem gyozom szorteleniteni, valami jo modszert kene erre talalni. Semmifele macskafotel nem erdekli ezeket, velunk alszanak es foglaljak a helyemet :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!