|
|
|
|
 |
cicómicó
2008-01-22 21:44:55
|
1802
|
| Hát persze,hogy az ágyban alszanak velem.Övék az ágy háromnegyed része, a maradék meg az enyém.Csak az a baj,hogy a maradék egyik fele az ágy egyik oldalán van a másik fele meg a másikon van.El lehet képzelni milyen pózokat veszek fel alvás közben.Nekem egy 2200W-os porszivóm van szőrtelenitésre.Miele Cat and Dog a neve.Igy sem tökéletes de uralható a probléma. |
|
A hozzászólás:
 |
quilla
2008-01-22 21:34:18
|
1801
|
Egyebkent a te cicaid is az agyban alszanak? Ebbol kiderul, hogy a mieink igen... es nappal is szeretik... en meg nem gyozom szorteleniteni, valami jo modszert kene erre talalni. Semmifele macskafotel nem erdekli ezeket, velunk alszanak es foglaljak a helyemet :)
 |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|