Keresés

Részletes keresés

cicómicó Creative Commons License 2008-01-22 21:44:55 1802
Hát persze,hogy az ágyban alszanak  velem.Övék az ágy háromnegyed része, a maradék meg az enyém.Csak az a baj,hogy a maradék egyik fele az ágy egyik oldalán van a másik fele meg a másikon van.El lehet képzelni milyen pózokat veszek fel alvás közben.Nekem egy 2200W-os porszivóm van szőrtelenitésre.Miele Cat and Dog a neve.Igy sem tökéletes de uralható a probléma.
A hozzászólás:
quilla Creative Commons License 2008-01-22 21:34:18 1801

Egyebkent a te cicaid is az agyban alszanak? Ebbol kiderul, hogy a mieink igen... es nappal is szeretik... en meg nem gyozom szorteleniteni, valami jo modszert kene erre talalni. Semmifele macskafotel nem erdekli ezeket, velunk alszanak es foglaljak a helyemet :)

 

Előzmény:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-22 18:38:15 1799

Sziasztok.De sok szép cicó került fel mióta nem jártam erre. 

Az én cicóim igy pihennek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!