Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2008-01-22 19:47:20 72
Oká!!!

Várjuk a hozzászólásaidat!
A hozzászólás:
Motun Creative Commons License 2008-01-22 19:19:39 71
Helló olvtársak....
Most találtam ezt a topicot, visszaolvasva a hsz-eket, nagyon jó kis topic lessz ez.
Most egyelőre csak olvasgatom, aztán ha megengeditek, a későbbiek folyamán mint laikus de a sportot és lovaglást szerető (mint néző) hozzászólok.
Ja és BUÉK mert még itt nem jártam...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!