|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2008-01-22 17:40:08
|
2899
|
Szerintem azért csak fotózz, legfőkképpen ha örömödet leled benne. Az meg hogy kinek melyik kép tetszik... Azért a síkfilmes fotózás mindenképpen gondolkodó fotósra vall, azzal ugye nem lövöldözget az ember. Aztán meg eléd tárul az a hihetetlen nagy felbontás. Nézegettünk 8x10"-es diákat lupéval meg anélkül is, hát, azt elmesélni nem nagyon lehet. Azok után csak mosolyog a DSLR-ek megapixel harcán az ember. Persze egymás mellett megfér a kettő, mivel teljesen más a fotóterület a két formátumnál. |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2008-01-22 17:17:07
|
2897
|
A kamera még nincs meg, remélem, nyárra meg lesz. Az e-bay-en most vettem egy 210mm-es Fujinont, remélem, a héten megjön.
A zóna-rendszert ismerem, bár nem tudom, hogy a gyakorlatban tudnám-e alkalmazni.
Ma megfordult bennem, hogy felesleges nagyformátumra fotóznom, hiszen kisformátumra se tudok. Az egyik fotós szájton udvariasan közölték, hogy a képem semmitmondó. Hát, lehet benne valami... :-( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|