Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2008-01-22 17:14:02 2896
A filmig eljutottam persze. De az, amit te mondasz, az színes. Nekem fekete-fehér kell.
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2008-01-22 15:52:57 2894
Meg fogsz lepődni: Film. :-))
Pl. Film/fuji/trasparency/Provia100f és ezen belül az alsó sor a 8x10es. Van mellette kisfilm, roll...
És így tovább nézegesd, vannak ilfordban és rollei-ben is 8x10es.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!