Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ihead Creative Commons License 2008-01-22 15:55:36 570

http://www.digitaltoyshop.com/uploads/images_specification/anuncios/foto.gif

 

Ez a képet az adatok szerint egy 350D és MX-3000 lencsével készítették.

 

Sajnos elég kicsi  a felbontása.  :(

Előzmény:
seeman Creative Commons License 2008-01-22 10:17:20 569
A DCR 250-es biztos, hogy jó választás! A nagylátó előtétektől csodát ne várj, de ha kis végső méretű képeket hozol ki velük, akkor talán elviselhető lesz a kép romlása.
Mert az lesz!
Azért kíváncsi lennék egy ilyen 0,3-as szorzójú előtéttel készült képre! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!