|
|
|
|
 |
quilla
2008-01-21 21:11:43
|
1796
|
En is belejuk vagyok szeretve :) De ez nalam ujabb keletu, gyerekkoromban sosem volt macs a kozelemben de igazabol vagyat sem ereztem soha, hogy legyen. Aztan az emberem talalta ki, hogy o viszont mindig akart es macska nelkul nem elet az elet, igy majusban lesz 2 eve, hogy Gezat meg bebikoraban orokbefogadtuk. Aztan belopta magat a szivunkbe, annyira, hogy marciusban lesz egy ev, hogy szerelem volt eslo latasra Lujzaval (ot is az allatorvosnal fogadtuk orokbe) es azonnal haza is hoztuk :) mostanra el nem tudom kepzelni, hogy ne legyenek idehaza csacska macskak :) A lanyom is nagy rajongo lett, es a macskacsajak egesz jol turik a kikepzeset :)
Nalunk csak a Geza okos, ugy latszik ez a szinarnyalat esszel jar egyutt, mint nalad is :)
Kukucska-macska :) |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2008-01-21 20:55:37
|
1795
|
| Az én cicám is visszahozza, de előbb jól megrágcsálja, megnyálazza, aztán meg már nem kell neki.. Kéri a következő papírgombócot... Nagyon okos cica.... És nagyon barátságos... Aki csak ismeri, imádja.... Tudod minden cicának más az egyénisége...De ez egyáltalán nem baj... Mindegyiket szeretjük.... :))) |
|
Előzmény:
 |
quilla
2008-01-21 20:38:48
|
1794
|
| Tnyleg, mintha masolata lenne a mienk a tiednek :) Es a mienk is ugral ha dobalunk neki, am nem akarmit, van egy kedvenc osszegubancolodott nyaklanca, azt kell neki eldobni es a szajaban visszahozza, hogy dobjuk ujra :) Lehet, hogy kutya volt elozo eleteben, mert nem mi tanitottuk neki, ezt valahogy o talalta ki. (Lujza az butacska, nem csinal ilyen attrakciokat, viszont o szeret minden idegent is... Geza elbujik, csak velunk 'all szoba') |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|