Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-01-21 20:43:05 105
Input lag allitolag nagyon megnott, ha lesz uj tesztpeldany akkor lovunk is rajta:)
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-01-21 18:58:22 104
Amint a tesztből látom, jó lesz ez nekem játékra is :)

Alig várom a saját példányomat belőle (persze előtte még sok mindennek össze kell jönnie...) :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!