|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-21 20:55:37
|
1795
|
| Az én cicám is visszahozza, de előbb jól megrágcsálja, megnyálazza, aztán meg már nem kell neki.. Kéri a következő papírgombócot... Nagyon okos cica.... És nagyon barátságos... Aki csak ismeri, imádja.... Tudod minden cicának más az egyénisége...De ez egyáltalán nem baj... Mindegyiket szeretjük.... :))) |
|
A hozzászólás:
 |
quilla
2008-01-21 20:38:48
|
1794
|
| Tnyleg, mintha masolata lenne a mienk a tiednek :) Es a mienk is ugral ha dobalunk neki, am nem akarmit, van egy kedvenc osszegubancolodott nyaklanca, azt kell neki eldobni es a szajaban visszahozza, hogy dobjuk ujra :) Lehet, hogy kutya volt elozo eleteben, mert nem mi tanitottuk neki, ezt valahogy o talalta ki. (Lujza az butacska, nem csinal ilyen attrakciokat, viszont o szeret minden idegent is... Geza elbujik, csak velunk 'all szoba') |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-01-21 20:00:33
|
1793
|
Szióka:)) Szépek a cicáid... köszönjük, hogy elhoztad nekünk őket:))) Ez a Géza nagyon hasonlít az én cicámra... Nézd csak meg... A Lujza is nagyon szép:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|