Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-21 20:55:37 1795
Az én cicám is visszahozza, de előbb jól megrágcsálja, megnyálazza, aztán meg már nem kell neki.. Kéri a következő papírgombócot... Nagyon okos cica.... És nagyon barátságos... Aki csak ismeri, imádja.... Tudod minden cicának más az egyénisége...De ez egyáltalán nem baj... Mindegyiket szeretjük.... :)))
A hozzászólás:
quilla Creative Commons License 2008-01-21 20:38:48 1794
Tnyleg, mintha masolata lenne a mienk a tiednek :) Es a mienk is ugral ha dobalunk neki, am nem akarmit, van egy kedvenc osszegubancolodott nyaklanca, azt kell neki eldobni es a szajaban visszahozza, hogy dobjuk ujra :) Lehet, hogy kutya volt elozo eleteben, mert nem mi tanitottuk neki, ezt valahogy o talalta ki. (Lujza az butacska, nem csinal ilyen attrakciokat, viszont o szeret minden idegent is... Geza elbujik, csak velunk 'all szoba')
Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-01-21 20:00:33 1793
Szióka:))
Szépek a cicáid... köszönjük, hogy elhoztad nekünk őket:)))
Ez a Géza nagyon hasonlít az én cicámra... Nézd csak meg... A Lujza is nagyon szép:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!