|
|
|
|
 |
wheat
2008-01-26 15:56:11
|
8
|
Köszi a képeket, nagyon jók. Majd én is küldök, ha utolérem magam (lehet hogy csak február 15 után). szia wheat |
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2008-01-21 20:08:25
|
7
|
A "freemail-ra" küldtem a képeket. A "fiukat" szivesen meghívom egy hétvégére, majd ha jó idő lesz! Aztán lehet "birkózni"! |
|
Előzmény:
 |
wheat
2008-01-20 23:28:59
|
6
|
Köszi az infót! Arra még nem jártak a fiúk. Sajnos olyan nagy guru én sem vagyok a számítógépezésben, hogy hogyan kell kicsinyíteni a képet. Eddig erre még nem volt szükségem, gondolom, ha lenne, akkor megtanulnám. Úgyhogy bocsi, de ebben nem tudok segíteni. Marad az e-mail. A freemail-en 1Gigányi helyem van, úgyhogy oda elfér.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|