Keresés

Részletes keresés

wheat Creative Commons License 2008-01-26 15:56:11 8
Köszi a képeket, nagyon jók. Majd én is küldök, ha utolérem magam (lehet hogy csak február 15 után).
szia
wheat
A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2008-01-21 20:08:25 7
A "freemail-ra" küldtem a képeket.

A "fiukat" szivesen meghívom egy hétvégére, majd ha jó idő lesz!
Aztán lehet "birkózni"!
Előzmény:
wheat Creative Commons License 2008-01-20 23:28:59 6
Köszi az infót! Arra még nem jártak a fiúk. Sajnos olyan nagy guru én sem vagyok a számítógépezésben, hogy hogyan kell kicsinyíteni a képet. Eddig erre még nem volt szükségem, gondolom, ha lenne, akkor megtanulnám. Úgyhogy bocsi, de ebben nem tudok segíteni. Marad az e-mail. A freemail-en 1Gigányi helyem van, úgyhogy oda elfér.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!