Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008-01-21 20:38:48 1794
Tnyleg, mintha masolata lenne a mienk a tiednek :) Es a mienk is ugral ha dobalunk neki, am nem akarmit, van egy kedvenc osszegubancolodott nyaklanca, azt kell neki eldobni es a szajaban visszahozza, hogy dobjuk ujra :) Lehet, hogy kutya volt elozo eleteben, mert nem mi tanitottuk neki, ezt valahogy o talalta ki. (Lujza az butacska, nem csinal ilyen attrakciokat, viszont o szeret minden idegent is... Geza elbujik, csak velunk 'all szoba')
A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2008-01-21 20:00:33 1793
Szióka:))
Szépek a cicáid... köszönjük, hogy elhoztad nekünk őket:)))
Ez a Géza nagyon hasonlít az én cicámra... Nézd csak meg... A Lujza is nagyon szép:)))
Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-01-21 19:52:47 1791

Annyi sok szep cicot lattam a topikban, megmutatom az enyemeket is :)

 

Lujza a szurke, igazi kukalakokent kezdte, bolhasan kerult hozzank, csapzottan.... na kikupalodott azota :) A Masik holgyemeny Geza (tenyleg lany :)).

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!