|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2008-01-23 20:25:12
|
1811
|
Sziasztok! Gyönyörűek a cicáid, légy üdvözölve :) Sajnos én beteg vagyok ezért csak köszönni tudtam. Minden jót ha jobban leszek jövök! Üdv. Piciék |
|
 |
Xexis
2008-01-21 20:00:33
|
1793
|
Szióka:)) Szépek a cicáid... köszönjük, hogy elhoztad nekünk őket:))) Ez a Géza nagyon hasonlít az én cicámra... Nézd csak meg... A Lujza is nagyon szép:))) |
|
A hozzászólás:
 |
quilla
2008-01-21 19:52:47
|
1791
|
Annyi sok szep cicot lattam a topikban, megmutatom az enyemeket is :)

Lujza a szurke, igazi kukalakokent kezdte, bolhasan kerult hozzank, csapzottan.... na kikupalodott azota :) A Masik holgyemeny Geza (tenyleg lany :)).
   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|