|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-21 19:44:12
|
1789
|
Annyira vár haza bennünket, izéééé hát engem. Nagyon boldog volt, amikor meglátott. Hatalmas játékba kezdett -velem - !! Dobáltam a papírgombócokat, ő meg ugrált kedvére... Na majd ugrálóst is hozok később:)))
Nagyon szép estét kivánok Neked és mindenki másnak is:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Tücsi***
2008-01-21 19:24:46
|
1788
|
Sziasztok Cicások!
Kívánok mindenkinek nagyon szép estét!
Xexis: Köszönjük szépen a képeket, gyönyörűek és Nózika nagyon komoly, de egyben bájos is! |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-01-20 22:26:07
|
1787
|
Drága Tücsikém.... örülök, hogy ezt érzed... és nagyon köszönöm... :) Későn értünk haza, de azért hoztam képeket ide is... Balatoni naplementéről, hazafele készitettem... és ma este készült ciccképet is....:)) Fogadjátok olyan szeretettel, amilyennek én hoztam id ezeket a képeket:))) /Láttalak nálam, örültem, de már nem tudok mindenkinek válaszolni, ezért inkább majd holnap....:)) /
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|