Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-21 19:44:12 1789
Annyira vár haza bennünket, izéééé hát engem. Nagyon boldog volt, amikor meglátott. Hatalmas játékba kezdett -velem - !! Dobáltam a papírgombócokat, ő meg ugrált kedvére...
Na majd ugrálóst is hozok később:)))

Nagyon szép estét kivánok Neked és mindenki másnak is:)))
A hozzászólás:
Tücsi*** Creative Commons License 2008-01-21 19:24:46 1788

Sziasztok Cicások!

Kívánok mindenkinek nagyon szép estét!

Xexis: Köszönjük szépen a képeket, gyönyörűek és Nózika nagyon komoly, de egyben bájos is!

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-01-20 22:26:07 1787
Drága Tücsikém.... örülök, hogy ezt érzed... és nagyon köszönöm... :)
Későn értünk haza, de azért hoztam képeket ide is... Balatoni naplementéről, hazafele készitettem... és ma este készült ciccképet is....:))
Fogadjátok olyan szeretettel, amilyennek én hoztam id ezeket a képeket:)))
/Láttalak nálam, örültem, de már nem tudok mindenkinek válaszolni, ezért inkább majd holnap....:)) /

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!