Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-01-21 10:53:49 99
Adataimnal talasz egy linket, onnan lehuzod az icc-t a monitorhoz, beallitod, s maris 99%-osan szinhelyes vagyol, s uatan mehetel az Abrash altal vazolt uton.
Előzmény:
palankaizs Creative Commons License 2008-01-21 09:44:11 93
Haladjunk tovább a Monitorok Fotózáshoz vezérfonalon. Tegyük fel, a monitor már meg van (EIZO 1931). Mi a következő lépés ahhoz, hogy a monitorral felépített "rendszer" megfelelően, színhelyesen működjön? Hogyan, milyen körülmények mellett érdemes/ kell kalibrálni?

palankaizs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!