Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2008-01-21 10:09:46 97
ezt részletesen majd az eredeti színezős topikban..
http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9145728&la=75350494

röviden: ha beállitod: picture/a mért profil/6500K-ra, akkor sok meglepetés már nem ér, és innen a printet kell kalibrálni: azaz mérni, profilt gyártani és beállitani.
Előzmény:
palankaizs Creative Commons License 2008-01-21 09:44:11 93
Haladjunk tovább a Monitorok Fotózáshoz vezérfonalon. Tegyük fel, a monitor már meg van (EIZO 1931). Mi a következő lépés ahhoz, hogy a monitorral felépített "rendszer" megfelelően, színhelyesen működjön? Hogyan, milyen körülmények mellett érdemes/ kell kalibrálni?

palankaizs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!