Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2008-01-21 10:05:05 94
lehetnek egyedi eltérések... de ha jól tudom, eizónál hasonlítanak a moncsik egymásra.
a profilok nevében (ill txt a ftp-n) a brightness/kontrast.
nem merültem el minden apró részletben (kaptam egy 2 tonnás ajándékot :))) kicsomagolva is 1 tonnányi digit nyomtató, azzal foglalkozom inkább, érthető okoból)
Előzmény:
balinyo Creative Commons License 2008-01-18 22:47:59 71
Köszönjük! A kérdésem, hogy a fine contrast módot mire állítsam? Az ICC profilt a megjelenítők/beállítások/speciális/színkezelés-nél betöltöttem. Kontrasztot, fényerőt kézileg állítsam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!