Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Toszkánfiú Creative Commons License 2008-01-21 09:54:37 1372
És a CEE vagy a Pákay ügyvédi iroda részéről nem kötelező és ingyenes a helyes ingatlannyilvántartási bejegyzésekről gondoskodni??? Én is nemrég írtam alá a szerz. módosítást a bankkal, remélem jó hrsz számot kaptak a CEE-től... én még nem láttam új tul lapot. a közjegyzői számlával kinél kell jelentkezni, hogy kifizessék?
Előzmény:
Mucitunder Creative Commons License 2008-01-20 12:25:55 1370

Szia Csimicsanga!

 

A tulajdoni lapodat saját érdekedben nézd meg, mert most akkora a kavarás, hogy csak na.

Reggel, még munkakezdés előtt menj be az adásvételi szerződéseddel a Budafoki úton a Földhivatalba (aszem fél 8-tól ott vannak), és kérj betekintést a tulajdoni lapra. Ez kötelező és ingyenes infónyújtás a Fh. részéről.

Igyekezni kell, mert kb. egy hónapja volt meg az albetétesítés, és egyelőre széljegyen vannak a módosítások, de ha bekerülnek a II. részbe, akkor sokkal nehezebb lesz mindent visszacsinálni.

 

Mt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!