|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-01-20 23:30:30
|
92
|
Az a gondolat Toled jott, ezt a tesztet meg mar neztem, no meg en birom ezt a ronda nyelvet:)
TN panel meg fotosoknak nem megoldas, akkorse ha Eizo epitkezik belole. |
|
Előzmény:
 |
MiSaab
2008-01-20 23:11:45
|
91
|
Sziasztok!
y3k gondolatát had pontosítsam. nem konkrétan a 2231w-nél nő az input lag a nagyobb LUT miatt, hanem általánosságban értettem. de amint látom a fritzek már tesztelték a bestiát csak még lusták voltak angélusra lefordítani.
TESTBERICHT: Eizo S2231WE
http://www.prad.de/new/monitore/test/2008/test-eizo-s2231w.html
Aki jó germánban az gyújtson világosságot. Bár még magam sem olvastam a tesztet, azonnal jöttem postolni. :) Első blikkre sajnos ez nem lesz játékra is való monitor :(
Azt tudom, hogy a 2201w is van ami TN és remélhetőleg játékra is jó. Látatlanban viszont nem esküdnék meg rá.
na cuppanjatok rá a tesztre.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|