Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-01-20 23:30:30 92

Az a gondolat Toled jott, ezt a tesztet meg mar neztem, no meg en birom ezt a ronda nyelvet:)

TN panel meg fotosoknak nem megoldas, akkorse ha Eizo epitkezik belole.

Előzmény:
MiSaab Creative Commons License 2008-01-20 23:11:45 91

Sziasztok!

 

y3k gondolatát had pontosítsam. nem konkrétan a 2231w-nél nő az input lag a nagyobb LUT miatt, hanem általánosságban értettem. de amint látom a fritzek már tesztelték a bestiát csak még lusták voltak angélusra lefordítani.

 

TESTBERICHT: Eizo S2231WE

http://www.prad.de/new/monitore/test/2008/test-eizo-s2231w.html

 

Aki jó germánban az gyújtson világosságot. Bár még magam sem olvastam a tesztet, azonnal jöttem postolni. :) Első blikkre sajnos ez nem lesz játékra is való monitor :(

Azt tudom, hogy a 2201w is van ami TN és remélhetőleg játékra is jó. Látatlanban viszont nem esküdnék meg rá.

 

na cuppanjatok rá a tesztre.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!