|
|
|
|
 |
partus-pf
2008-01-21 20:08:25
|
7
|
A "freemail-ra" küldtem a képeket. A "fiukat" szivesen meghívom egy hétvégére, majd ha jó idő lesz! Aztán lehet "birkózni"! |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2008-01-20 23:28:59
|
6
|
Köszi az infót! Arra még nem jártak a fiúk. Sajnos olyan nagy guru én sem vagyok a számítógépezésben, hogy hogyan kell kicsinyíteni a képet. Eddig erre még nem volt szükségem, gondolom, ha lenne, akkor megtanulnám. Úgyhogy bocsi, de ebben nem tudok segíteni. Marad az e-mail. A freemail-en 1Gigányi helyem van, úgyhogy oda elfér.
|
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2008-01-20 13:31:41
|
5
|
Köszi szépen!
A képek egy "farkincás" nevű tavon készültek, vas megyében, "Rum" és "püspökmolnári" községek között. Most kezdik megismerni országosan a "bojlisok", mert 4 éve magánkézbe van, előtte "eggyesületi " víz volt. Amugy a tó kb. 12-15 ha, körbe világítással, kialakitott helyekkel. Előre kell hejet foglalni! Ha meg tudod nekem mondani, hogyan tudom "lekicsinyíteni a képeket, akkor tudok többet küldeni. Én nem nagyon értek a géphez, nekem ez gondot okoz. A Férjed meg talán kedvet kap rá és megnézi őket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|