Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ttboy Creative Commons License 2008-01-20 21:06:52 539
Ezt nektek kell tudni. A hozzáértők azt szokták mondani, a hűtő legyen minél közelebb a bejárathoz. A könnyű megközelíthetőség azért fontos, mivel általában ezt a család minden tagja használja főzésen kívül is (üdítő, nasi, egyéb). Ezért jobb, ha nem kell kerülgetni a másikat. Valamint bevásárlás után is könnyebb az elpakolás, ha nincs "elrejtve".
Előzmény:
Lee1732 Creative Commons License 2008-01-18 21:33:24 538
Igen, de ha az asztal párhuzamos a bal oldali fallal, akkor már nem olyan kerülő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!