Keresés

Részletes keresés

wheat Creative Commons License 2008-01-20 23:28:59 6
Köszi az infót! Arra még nem jártak a fiúk. Sajnos olyan nagy guru én sem vagyok a számítógépezésben, hogy hogyan kell kicsinyíteni a képet. Eddig erre még nem volt szükségem, gondolom, ha lenne, akkor megtanulnám. Úgyhogy bocsi, de ebben nem tudok segíteni. Marad az e-mail. A freemail-en 1Gigányi helyem van, úgyhogy oda elfér.
A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2008-01-20 13:31:41 5
Köszi szépen!

A képek egy "farkincás" nevű tavon készültek, vas megyében, "Rum" és "püspökmolnári" községek között. Most kezdik megismerni országosan a "bojlisok", mert 4 éve magánkézbe van, előtte "eggyesületi " víz volt. Amugy a tó kb. 12-15 ha, körbe világítással, kialakitott helyekkel. Előre kell hejet foglalni! Ha meg tudod nekem mondani, hogyan tudom "lekicsinyíteni a képeket, akkor tudok többet küldeni.
Én nem nagyon értek a géphez, nekem ez gondot okoz.
A Férjed meg talán kedvet kap rá és megnézi őket.
Előzmény:
wheat Creative Commons License 2008-01-19 21:46:08 4
Klasszak a képeid. Megnézte a férjem és a testvére. Melyik tónál készültek?
Sajnos nem hiszem, hogy a férjem írni fog a topic-ba, de ha mégis, annak csak örülni fogok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!