Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2008-01-20 13:31:41 5
Köszi szépen!

A képek egy "farkincás" nevű tavon készültek, vas megyében, "Rum" és "püspökmolnári" községek között. Most kezdik megismerni országosan a "bojlisok", mert 4 éve magánkézbe van, előtte "eggyesületi " víz volt. Amugy a tó kb. 12-15 ha, körbe világítással, kialakitott helyekkel. Előre kell hejet foglalni! Ha meg tudod nekem mondani, hogyan tudom "lekicsinyíteni a képeket, akkor tudok többet küldeni.
Én nem nagyon értek a géphez, nekem ez gondot okoz.
A Férjed meg talán kedvet kap rá és megnézi őket.
A hozzászólás:
wheat Creative Commons License 2008-01-19 21:46:08 4
Klasszak a képeid. Megnézte a férjem és a testvére. Melyik tónál készültek?
Sajnos nem hiszem, hogy a férjem írni fog a topic-ba, de ha mégis, annak csak örülni fogok.
Előzmény:
partus-pf Creative Commons License 2008-01-16 22:39:10 3
Igen, ez a másik szerelem!

Én ugyanúgy adom elő, ahogy a férjed, 2-3-4 nap, teljes menetfelszerelés.


Ha érdekel, még több kép van, csak nem tudom lekicsinyíteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!