|
|
|
|
 |
partus-pf
2008-01-20 13:31:41
|
5
|
Köszi szépen!
A képek egy "farkincás" nevű tavon készültek, vas megyében, "Rum" és "püspökmolnári" községek között. Most kezdik megismerni országosan a "bojlisok", mert 4 éve magánkézbe van, előtte "eggyesületi " víz volt. Amugy a tó kb. 12-15 ha, körbe világítással, kialakitott helyekkel. Előre kell hejet foglalni! Ha meg tudod nekem mondani, hogyan tudom "lekicsinyíteni a képeket, akkor tudok többet küldeni. Én nem nagyon értek a géphez, nekem ez gondot okoz. A Férjed meg talán kedvet kap rá és megnézi őket. |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2008-01-19 21:46:08
|
4
|
Klasszak a képeid. Megnézte a férjem és a testvére. Melyik tónál készültek? Sajnos nem hiszem, hogy a férjem írni fog a topic-ba, de ha mégis, annak csak örülni fogok. |
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2008-01-16 22:39:10
|
3
|
Igen, ez a másik szerelem!
Én ugyanúgy adom elő, ahogy a férjed, 2-3-4 nap, teljes menetfelszerelés. 
Ha érdekel, még több kép van, csak nem tudom lekicsinyíteni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|