Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-01-19 18:45:24 89
én megvárom hogy mindeki kiszórja a 19-eseket és veszek mégegyet:)
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-01-19 15:05:51 75

Nagyon tesok am a 1931-el, alapvetoen annyi tortent hogy mas a hattervilagitas, ettol bovult a szinter, javult a kontraszt oldalrul. Ettol meg a 19-es kifogastalan darab, asszem sokan jol jarnanak ha mindenki lecserelene:)

Sajnos a tobbseg ugysem tud ellanalni az 50ezres 22"-os TN kinalatnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!