|
|
|
|
 |
ezlettanevem
2008-01-19 18:37:31
|
587
|
| hát a honda zagyszivattyus technika elég drágás lásd http://www.hondakisgepek.hu/_pdf/arjegyzek_vegfelhasznaloi_kisgepes.pdf Yan olyan szivattyu is amelyiken honda motor van de a szivattyu része más gyártótól való ezek valamivel olcsóbbak |
|
A hozzászólás:
 |
bohrer
2008-01-19 18:23:26
|
586
|
Hello Mekgájver!
A jutubon volt egy video, házi gyártmányú világoskék színű fúró, két nagy tartály honda robbanómotor gondolom 5Le GCV 160-as, nyomta a fúrószárba a vizet, a kifolyt víz kis gödörbe, előülepítésre, felül kis csatorna kapavágás, ár egy másik gödörbe, abból meget vissza az anyag. Jutub keresőbe írd be: water drilling ,itt válogathatsz az afrikai, az USA nagyipari, vagy az átlag technikák között.Neked a világoskék gép fog bejönni egyedül kezelte Igor, forgott klasszul, és gyűrte ki az iszapot ezerrel. Nézz szét a TECUMSEH magyar oldalán is ott is vannak robbanómotorok azok sem szarok,hátha olcsóbbak a hondánál, minden 4 ütemű érzékeny a vízszintes helyzetre,(kenőolajszivattyú elől ne folyjon el az olaj ). Jó a robbanómotor így nem terheli még egy bika elektromos szivattyú a gyenge 1 fázisodat. |
|
Előzmény:
 |
Mcgaiver
2008-01-18 22:39:27
|
583
|
szia
amiről beszéltem az nem egy sima frekiváltő, inverteres
a 2400w os motor átétellel sac per 50 lóerő az 50 es fordulattal
szárazteknikánál úgy 50 cm re fúrtam le az fellazítva kb 1,3 m anyag ami a fúróra rakódott fel, erölködés nélkül.
volt amikor nemakart lejjebb menni, valami miatt,( mint agyagot fogtunk, vagy követ) megterheltük 4-500 kg al, és akkorsem erölködött
utó irat: sajnos a szivattyúval kapcsolatos kérdésemre még nemkaptam választ
remélem valaki segíthet
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|