Keresés

Részletes keresés

ezlettanevem Creative Commons License 2008-01-19 18:37:31 587
hát a honda zagyszivattyus technika elég drágás lásd http://www.hondakisgepek.hu/_pdf/arjegyzek_vegfelhasznaloi_kisgepes.pdf Yan olyan szivattyu is amelyiken honda motor van de a szivattyu része más gyártótól való ezek valamivel olcsóbbak
A hozzászólás:
bohrer Creative Commons License 2008-01-19 18:23:26 586
Hello Mekgájver!

A jutubon volt egy video, házi gyártmányú világoskék színű fúró, két nagy tartály honda robbanómotor gondolom 5Le GCV 160-as, nyomta a fúrószárba a vizet, a kifolyt víz kis gödörbe, előülepítésre, felül kis csatorna kapavágás, ár egy másik gödörbe, abból meget vissza az anyag. Jutub keresőbe írd be: water drilling ,itt válogathatsz az afrikai, az USA nagyipari, vagy az átlag technikák között.Neked a világoskék gép fog bejönni egyedül kezelte Igor, forgott klasszul, és gyűrte ki az iszapot ezerrel. Nézz szét a TECUMSEH magyar oldalán is ott is vannak robbanómotorok azok sem szarok,hátha olcsóbbak a hondánál, minden 4 ütemű érzékeny a vízszintes helyzetre,(kenőolajszivattyú elől ne folyjon el az olaj ). Jó a robbanómotor így nem terheli még egy bika elektromos szivattyú a gyenge 1 fázisodat.
Előzmény:
Mcgaiver Creative Commons License 2008-01-18 22:39:27 583

szia

  amiről beszéltem az nem egy sima frekiváltő, inverteres

  a 2400w os motor átétellel sac per  50 lóerő  az 50 es fordulattal

szárazteknikánál úgy 50 cm re fúrtam le az fellazítva kb  1,3  m  anyag ami a fúróra rakódott fel, erölködés nélkül.

  volt amikor nemakart lejjebb menni, valami miatt,( mint agyagot fogtunk, vagy követ) megterheltük 4-500 kg al, és akkorsem erölködött

 

utó irat:  sajnos a szivattyúval kapcsolatos kérdésemre még nemkaptam választ

  remélem valaki segíthet

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!