Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2008-01-19 17:47:25 62
Köszi a képet, fantasztikus!

Az igaz, hogy az "arabokat", és az "arab" hátterű lovakat szeretem, de amúgy a szerelem a LÓ. Nagybetüvel!!!
Nem tudom olvastad-e a "vegyes stílusról" amit írtam. Mi a véleményed mint szakembernek. Természetesen annak tudatában, hogy teljesítményre lovagoltunk, nem eggyszer 5-8 órán át. Nem szépségre!!
A hozzászólás:
Tánczos Anikó Creative Commons License 2008-01-19 17:27:23 60

Partus!

Mivel tudom szereted az arabokat, ezért hoztam Neked egy képet arról a ménről akitől magától és gazdájától is kezdő lovasként sokat tanultam.

A mén egy Farag II-5-ös.

A gazdája sokmindenben másképp gondolkozik lovazásról, lovaglásról, mint ahogy most már én; de ennek ellenére természetesen azóta is jóban vagyunk és sosem fogom elfelejteni azokat a dolgokat, amiket Tőlük tanultam, Nekik köszönhetek!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!