|
|
|
|
 |
partus-pf
2008-01-19 17:47:25
|
62
|
Köszi a képet, fantasztikus!
Az igaz, hogy az "arabokat", és az "arab" hátterű lovakat szeretem, de amúgy a szerelem a LÓ. Nagybetüvel!!! Nem tudom olvastad-e a "vegyes stílusról" amit írtam. Mi a véleményed mint szakembernek. Természetesen annak tudatában, hogy teljesítményre lovagoltunk, nem eggyszer 5-8 órán át. Nem szépségre!! |
|
A hozzászólás:
 |
Tánczos Anikó
2008-01-19 17:27:23
|
60
|
Partus!
Mivel tudom szereted az arabokat, ezért hoztam Neked egy képet arról a ménről akitől magától és gazdájától is kezdő lovasként sokat tanultam.
A mén egy Farag II-5-ös.
A gazdája sokmindenben másképp gondolkozik lovazásról, lovaglásról, mint ahogy most már én; de ennek ellenére természetesen azóta is jóban vagyunk és sosem fogom elfelejteni azokat a dolgokat, amiket Tőlük tanultam, Nekik köszönhetek!
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|