Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-01-19 11:25:30 73
Minden beallitast hagyj alapon, a fenyerot allithatod a profil neveben szereplo ertekre, de ez allando villagossagra vontakozik, ami egy laborban adott, de otthon ritkan. Szerintem nyugodtan allitsad be erzesre, aztan a tobbit bizzad az automata szabalyzora, marha jol vegzi a dolgat.  
Előzmény:
balinyo Creative Commons License 2008-01-18 22:47:59 71
Köszönjük! A kérdésem, hogy a fine contrast módot mire állítsam? Az ICC profilt a megjelenítők/beállítások/speciális/színkezelés-nél betöltöttem. Kontrasztot, fényerőt kézileg állítsam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!