Keresés

Részletes keresés

Mcgaiver Creative Commons License 2008-01-18 22:39:27 583

szia

  amiről beszéltem az nem egy sima frekiváltő, inverteres

  a 2400w os motor átétellel sac per  50 lóerő  az 50 es fordulattal

szárazteknikánál úgy 50 cm re fúrtam le az fellazítva kb  1,3  m  anyag ami a fúróra rakódott fel, erölködés nélkül.

  volt amikor nemakart lejjebb menni, valami miatt,( mint agyagot fogtunk, vagy követ) megterheltük 4-500 kg al, és akkorsem erölködött

 

utó irat:  sajnos a szivattyúval kapcsolatos kérdésemre még nemkaptam választ

  remélem valaki segíthet

 

A hozzászólás:
bohrer Creative Commons License 2008-01-18 22:02:18 582
Utánanéztem, én is, nem egy sima frekiváltó komoly elektronika van benne.
Nálunk is vannak a cégnél ilyenek csak azokat a gépeket nem én javítom.
Fordulatszámszabályzásra is használjuk forrasztó kemencék transzport sebességének beállításához.Van ami 3 fázist állít elő , az a lényeg hogy bírja az automata. A 2400W 16A-ről simán elhihető, nem tudtam hogy ez elég 170mm-es kút fúrásához. Azt hittem sokkal erősebb motor kell oda. Elvileg elhajtaná egy 5Le HONDA motor is? ( itt nincs olyan nyomaték csak 10Nm-körüli)
Előzmény:
Mcgaiver Creative Commons License 2008-01-18 10:15:52 579

  üdv

 A frekvencia váltó az egy olyan szerkezet ami a fázist eltolja, és így lesz belőle 380

 A hajtóműves motorom2400w -os 50 es fordulattal megy alapon, de a freki váltóval tudom csökkenteni, vagy emelni 0-  100 ig.eddig ment 220v  16A ról

Ugyan ilyen frekiről megy a láncos demágom is ugyan úgy szabályozható mint a meghajtó motor.

 

 a nyomatákról: a motor,a fúrófej, a fúrószór akkora nyomóerőt ad a fúrófejnek hogy az elegendőnek kell lennie a vizesöblitésesfúráshoz, de ha kevés akkor rátudunk állni nehezéknek, vagy sima személy gk emelővel rálehet terhelni az állvány súlyát

 nekem nembaj ha egy vagy kétnap végzek egy kúttal, szerény vagyok)))))))))))))

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!