|
|
|
|
 |
Mcgaiver
2008-01-18 22:39:27
|
583
|
szia
amiről beszéltem az nem egy sima frekiváltő, inverteres
a 2400w os motor átétellel sac per 50 lóerő az 50 es fordulattal
szárazteknikánál úgy 50 cm re fúrtam le az fellazítva kb 1,3 m anyag ami a fúróra rakódott fel, erölködés nélkül.
volt amikor nemakart lejjebb menni, valami miatt,( mint agyagot fogtunk, vagy követ) megterheltük 4-500 kg al, és akkorsem erölködött
utó irat: sajnos a szivattyúval kapcsolatos kérdésemre még nemkaptam választ
remélem valaki segíthet
|
|
A hozzászólás:
 |
bohrer
2008-01-18 22:02:18
|
582
|
Utánanéztem, én is, nem egy sima frekiváltó komoly elektronika van benne. Nálunk is vannak a cégnél ilyenek csak azokat a gépeket nem én javítom. Fordulatszámszabályzásra is használjuk forrasztó kemencék transzport sebességének beállításához.Van ami 3 fázist állít elő , az a lényeg hogy bírja az automata. A 2400W 16A-ről simán elhihető, nem tudtam hogy ez elég 170mm-es kút fúrásához. Azt hittem sokkal erősebb motor kell oda. Elvileg elhajtaná egy 5Le HONDA motor is? ( itt nincs olyan nyomaték csak 10Nm-körüli) |
|
Előzmény:
 |
Mcgaiver
2008-01-18 10:15:52
|
579
|
üdv
A frekvencia váltó az egy olyan szerkezet ami a fázist eltolja, és így lesz belőle 380
A hajtóműves motorom2400w -os 50 es fordulattal megy alapon, de a freki váltóval tudom csökkenteni, vagy emelni 0- 100 ig.eddig ment 220v 16A ról
Ugyan ilyen frekiről megy a láncos demágom is ugyan úgy szabályozható mint a meghajtó motor.
a nyomatákról: a motor,a fúrófej, a fúrószór akkora nyomóerőt ad a fúrófejnek hogy az elegendőnek kell lennie a vizesöblitésesfúráshoz, de ha kevés akkor rátudunk állni nehezéknek, vagy sima személy gk emelővel rálehet terhelni az állvány súlyát
nekem nembaj ha egy vagy kétnap végzek egy kúttal, szerény vagyok)))))))))))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|