Keresés

Részletes keresés

Sisssssssy Creative Commons License 2008-01-18 13:32:51 57

jól lehordtatok...pedig nem én adom el a velem élt lovakat...

csak a vizsim miatt vsz-lek, kérdésedre, örülhetsz...IGEN, CSODA HOGY VOLT:::OFF

 

a kisvizsla, törzskönyves volt.

története:

-7es buszmegálló, én járok naponta haza, és1 NAP  kisvizsikET LÁTOK a megállónkbanz egyik ház udvarábn. Az egyik megszólalásosan olyan, mint anno pár éve a  szomszéd  vizs, Akit én sétáltattam, mert rám bízták(én kértem, póráz az ablakban...:) gyerekkorom nagy ÁLMA..., átjárt a folyosón mindig....ajah, amúgy vizsladíjakból mindent hozott!!! hogy szerettük 1mást. kórházban, Gazdija mellett, az én ölemben halt meg. Mit nem adtam volna, hogy hazajöjjön , de, idős volt már...

 ŐT AKARTAM

a kicsiért, nem kértek pénzt, mert ismertek, s a világ legszebb, amúgy többvizsgázott kutyusa lett..a dologhoz sajnos, , bár nekem ígérték, előre, hozzátartozik,. hogy parvos lett a csapat...Fruzsivizslámat kikezeltük, az egyetemre jártam Vele, ...14 évet élt, sikera!Köszönet dr.Csek állatorvos profizmusánakparvoügy, , és későbbiekben, Aki , hivatalosan orvosa lett, a Bp-i Állatkert egykori s mind a mai napig visszavárt ÁLLATORVOSÁNAK dr. Gráfnak, aki rendelőjében"ALIG Látta), de tudta, ki, első ránézésre, és gyönyörű vizsla lett...

----

igen, bűn, ha nem tartják meg az összes kicsit...:-))

----

házasság5lete honnan:_)))))----viszont innentől én tigris, anyaoroszlán...

hmmm-- Nagynak  komoly:))))2eves szerelmi  kapcsolata

volt oviban:_)))

MOST ELSŐS...sportosztály,4db kislányból  3 szereti, de az az 1 akarja kihiozni a fiam taskáját, ..évődnek, édesek

A Kicsi is fiú a javából, az oviban a KIttyvel szeretik 1mást-öööigen, Kittynek hívják.....Kislány édi, rajongja, szép az a copfos..az enyém göndörke és gyönyörű!

nah, korai az esküvő, de, ha sokat parázol, tájékoztatlak a fejleményekről...

 sok -sok év múlva 1x:))))))

Kiscsaj-:))Szülei is szeretik a Márkot::-)

 

 gyerekeimet bántani meritek kitöröltetem e topicotokaaat...

 

ON

 

b o c s i

 

Ha mondjuk pár év múlva lovagolni vinném a fiúkat, milyen 5letetek lenne...tehát: most 5 és 7, tehát 1o felett?

 

 

Nos, azért erre a vszt +köszönném, s ne adjatok túl a pacikon, mert úgy szeretem őket, vigyázzatok rájuk

 

T. Anikó, a stílusod nem olyan, mint az enzém, enyhén szólva...de ha vsz-sz, elolvasom... 

 

Sissy

partus-pf Creative Commons License 2008-01-18 13:17:35 55
Én már kezdem azt hinni, hogy "sisssssy" tudatossan heccel bennünk, és közben Ő meg nagyokat derül. Szerintem "vegyük fel a fodulatot", és kacagjunk vele.
De az is lehet, hogy ilyen nehéz a felfogása.
A hozzászólás:
Tánczos Anikó Creative Commons License 2008-01-18 10:32:11 54

Az nem lenne fontos számodra, hogy a lovadat megbízható helyről vásárold?

Ha nem lenne aki lovat ad el, nem lenne tenyésztő vagy megbízható lovas akitől lovat vegyél!!!

 

A kutyádat valami "Isteni Csoda" egyszer csak a lakásodba teremtette, vagy vetted valakitől?

 

Vagy a kutyatenyésztőknél nem bűn a szemedben ha nem tartják meg almonként az átlag 8 db. kiskutyát???

 

A gyerekeidet sem fogod engedni hogy férjehez menjenek vagy megnősüljenek???

 

Mielőtt azt mondanád azért majd nem kérsz pénzt; hidd el a lótenyésztésből nem lehet meggazdagodni, még nullszaldósra is nehéz kihozni a tevékenységet...Ez csak szerelemből végezhető tevékenység. Egy-egy ló vételára épp csak elég ahhoz, hogy az ember fenntartsa a tenyészetét és ezáltal egy különösen veszélyeztetett tradicionális magyar lófajtát.

Előzmény:
Sisssssssy Creative Commons License 2008-01-17 22:58:23 53

Nem hagynám, hogy éveken át szeretett, talán még versenyző állatkám ne mellettem végezze . Ez olyan csudadolog, erre írtam...akkor franc az egész hazai állat-ezesetben lótartásba.

Én ugyan nem akartam bennragadni e topikba, nem is tenném, és ez pusztán norma emberi hozzáállás, hogy belenéztem, és paciéleteket féltve, hsz-eltem.

 

a NORMA, hangsúlyos, ha lenne pacim, én nem adnám el, képtelen lennék rá. ti el tudjátok adni a lovakat, ezt mondom.

Csak Őket sajnálom.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!