Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-01-18 06:28:10 54

Kerdezz konkretumot!

Előzmény:
hokk Creative Commons License 2008-01-18 00:05:26 53

Sziasztok!

 

y3k!

Monitor cserét tervezek a jövőben, légyszíves küldjél nekem valami kis infot pár típusról ajánlásoddal. Fotó szerkesztéshez kellene.

- melyiknek mi az előnye, hátránya?

- legfontosabb paraméterek?

- 17", 19", vagy nagyobb? /a mostani 17"/

- ár? /lehetőleg ne az elszálós típusokat/

 

mail publikus

 

Köszi!!!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!