Keresés

Részletes keresés

bohrer Creative Commons License 2008-01-17 21:53:07 577
Frekvenciaváltóval 230-ból 400V-ot?

Ezt megosztanád Velünk, tudod sok háztartásban nincs 3 fázis, a motorok viszont 400V-osak. Az még műkszik hogy 230/400 as tekercselésű motor 1 fázisról hajtva nagyobb áramfelvétellel leadja a teljesítménye 70%-át. Olyat is hallottam hogy távolkeleti motorok úgy vannak tekerve, hogy ott két fázis között 230V van nem 400, és itt trafóval oldják meg. ( Felénk fázis -nulla 230V, fázis-fázis 400V).
Hány KW a fúrómotor, az otthoni 1 fázis max. 32A vannak korlátai. (régebben csak 20-25A volt)
A hozzászólás:
Mcgaiver Creative Commons License 2008-01-17 21:30:24 576

  szia

  ahoz hogy lefényképezzem, fel kellene állítani. darabokban nemigazán lenne érthető hogyan is müködik( ha müködik)

  az elvi müködése: összerakható mint a legó van 4 láb ami 4m  magasra nyúlik

 fent négyzet tartja össze, aminek a közepén egymásnak fordított U szelvény fut le, amiben egy kocsin fut egy 380 as hajtómű, mint meghajtás

ezt egy demág tarja, engedi, vagy emeli

fúrószár.szinte gyári  kúpos menetü vastagfalu vas cső

maga a fúró. egy gyári görgős fúrófej 160 as vas csőre rögzitve ami 270 cm végén a kúpos menettel.

víz akna kiemelt amiből szivattyúzom a vizet, és amibe belefolyik a furatből

naggyából ennyi

  a 380 nemgond mivel van frekvenciaváltóm hozzá, így 220 röl működik

 remélem nemfogok befürödni vele mert,már annyiban van mint egy jó autú)))))

 

Előzmény:
ezlettanevem Creative Commons License 2008-01-17 19:45:47 575
dobj fel pár képet a cuccosról hadd lássuk hogy néz ki Mondjuk ide: http://www.kepfeltoltes.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!