szia
ahoz hogy lefényképezzem, fel kellene állítani. darabokban nemigazán lenne érthető hogyan is müködik( ha müködik)
az elvi müködése: összerakható mint a legó van 4 láb ami 4m magasra nyúlik
fent négyzet tartja össze, aminek a közepén egymásnak fordított U szelvény fut le, amiben egy kocsin fut egy 380 as hajtómű, mint meghajtás
ezt egy demág tarja, engedi, vagy emeli
fúrószár.szinte gyári kúpos menetü vastagfalu vas cső
maga a fúró. egy gyári görgős fúrófej 160 as vas csőre rögzitve ami 270 cm végén a kúpos menettel.
víz akna kiemelt amiből szivattyúzom a vizet, és amibe belefolyik a furatből
naggyából ennyi
a 380 nemgond mivel van frekvenciaváltóm hozzá, így 220 röl működik
remélem nemfogok befürödni vele mert,már annyiban van mint egy jó autú)))))
|