Keresés

Részletes keresés

Mcgaiver Creative Commons License 2008-01-17 21:30:24 576

  szia

  ahoz hogy lefényképezzem, fel kellene állítani. darabokban nemigazán lenne érthető hogyan is müködik( ha müködik)

  az elvi müködése: összerakható mint a legó van 4 láb ami 4m  magasra nyúlik

 fent négyzet tartja össze, aminek a közepén egymásnak fordított U szelvény fut le, amiben egy kocsin fut egy 380 as hajtómű, mint meghajtás

ezt egy demág tarja, engedi, vagy emeli

fúrószár.szinte gyári  kúpos menetü vastagfalu vas cső

maga a fúró. egy gyári görgős fúrófej 160 as vas csőre rögzitve ami 270 cm végén a kúpos menettel.

víz akna kiemelt amiből szivattyúzom a vizet, és amibe belefolyik a furatből

naggyából ennyi

  a 380 nemgond mivel van frekvenciaváltóm hozzá, így 220 röl működik

 remélem nemfogok befürödni vele mert,már annyiban van mint egy jó autú)))))

 

A hozzászólás:
ezlettanevem Creative Commons License 2008-01-17 19:45:47 575
dobj fel pár képet a cuccosról hadd lássuk hogy néz ki Mondjuk ide: http://www.kepfeltoltes.hu/
Előzmény:
Mcgaiver Creative Commons License 2008-01-16 18:02:14 573

 Üdv mindenkinek

   Látom tavaszodik, felélénkült a fórum.

 Régóta szárazteknikával fúrok 160 as  csővel

  öregszem, kevesebb munkával szeretném kutaimat megfúrni, építettem egy ÖBLITÉSES fúrós cuccot.

 minden készen van, de vannak még problémáim a fúrással kapcsolatban,amiben remélem itt segitséget kapok.Pl:  milyen szivattyút használjak.

  én robbanómotoros HONDÁRA gondoltam, csak nemtudom milyen tipusut

  mennyi vízhozammal, milyen víznyomással kell hogy üzemeljen egy 160 as kúthoz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!