Keresés

Részletes keresés

wheat Creative Commons License 2008-01-17 18:44:14 50
Az az igazság, hogy nem tudom, hogy ez a Sisssssy mit képzel magáról, hogy ismeretlenül teljesen rosszindulatúan ír véleményt valakiről. Én mindig olyan elven voltam és vagyok, hogy először szeretnék megismerni valakit, mielőtt véleményt mondok, jót vagy rosszat. De azt hiszem ezt a Sissssy-t nem is akarom megismerni, tehát ezért gondoltam, hogy jobban járunk, ha nem látjuk többet ezen a fórumon. Csak felidegesítjük magunkat a hülyeségén. Azt hiszi, hogy akkora állatvédő, pedig szerintem nem az, csak vagdalózik. És szerintem a vadászok nagyobb állatvédők mint ő.
Na azt hiszem ennyit róla. Inkább a lovakról beszéljünk, az sokkal jobb téma.
wheat Creative Commons License 2008-01-17 18:33:55 49
Még nem, majd ma este.
A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2008-01-17 18:25:54 48
Most aztán kaptam "kritikát", igaz nem illyent vártam, de hát ezt kaptam!
Megmutattad a párodnak a másik topikra feltöltött tábori képeket?
Előzmény:
wheat Creative Commons License 2008-01-17 15:24:41 46
Sissssssssy!

Te teljesen eszement vagy! Teljesen egyetértek Anikóval. Azt hiszem én már nem idegesítem fel magam továbbiakban, hogy kommenteket írjak a véleményedhez. Jobban jár mindenki, ha kihagyod ezt a fórumot az életedből.

köszi

wheat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!