Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2008-01-17 18:25:54 48
Most aztán kaptam "kritikát", igaz nem illyent vártam, de hát ezt kaptam!
Megmutattad a párodnak a másik topikra feltöltött tábori képeket?
A hozzászólás:
wheat Creative Commons License 2008-01-17 15:24:41 46
Sissssssssy!

Te teljesen eszement vagy! Teljesen egyetértek Anikóval. Azt hiszem én már nem idegesítem fel magam továbbiakban, hogy kommenteket írjak a véleményedhez. Jobban jár mindenki, ha kihagyod ezt a fórumot az életedből.

köszi

wheat
Előzmény:
Sisssssssy Creative Commons License 2008-01-17 00:47:35 44

Szió, 

s mindenkt tisztelet illet azért, hogy lovat tart....

nekem nincs lovam, bérlovaglásosan sem- de nem tartanám őket úgy, hogy... xév, utána uttu

...nálunk családtag a 4lábú, ha kidobod, nem is vagy gazdi, csupán átmeneti ... v. tán kényszerűségből   vállaltad... már nem kell, száradt karácsonyfa, kidobás....? írod, elhelyezted őket, biztosan így van rendjén...

 

       nos, kishercegesen": Te 1X s mindenkorra felelőssé váltál azért(a lóért), Akit +szerettél-mondaná 1 kiskorú

 

v. csak ideiglenesen szeretted őket? -mondanám s dög módon el is mondom, ha  esetleg szó kerül ilyesmiről a Kiskorúaknak, 

 

az ő dolguk-mondja Férjem...

 

....bocsi,

Sissy

 

ideiglenes tisztelet-ah so!

 

"minden a lovak körül forgott"- míg versenyeztek, v. el nem adtátok. Őket...

 

Ilyenek vagyunk

te kidobod-én meg nem felhőzöm el.

Bár én nem adnám el.

 

Neked Musz? Ha szereted a lovakat

 

1 szó , mint 100 az egészet azért , mert féltem a kidobott lovakat.

Én soha sem dobnám ki

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!