|
|
|
|
 |
wheat
2008-01-19 21:46:08
|
4
|
Klasszak a képeid. Megnézte a férjem és a testvére. Melyik tónál készültek? Sajnos nem hiszem, hogy a férjem írni fog a topic-ba, de ha mégis, annak csak örülni fogok. |
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2008-01-16 22:39:10
|
3
|
Igen, ez a másik szerelem!
Én ugyanúgy adom elő, ahogy a férjed, 2-3-4 nap, teljes menetfelszerelés. 
Ha érdekel, még több kép van, csak nem tudom lekicsinyíteni. |
|
Előzmény:
 |
wheat
2008-01-16 16:58:47
|
2
|
Szia partus itt is!
Azért kattintottam erre is rá, mert a férjem szokott bojlizni. Egész nagy buli, mert a 7éves lányunkkal együtt készítik a bojlit kb. egy héttel a túra előtt. És kb. 3-4 napot szoktak horgászni olyankor egyfolytában. És természetesen minden "védőfelszereléssel" fel vannak szerelkezve (pl. pontymatrac stb.). Szóval, amikor horgászik, akkor csak így szokott. Csak bojlival. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|