Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-18 23:13:56 1785
Szióka:))
Remélem leszel annyit szabin, hogy jól kipihizd magad, mert az nagyon kell.. meg jár is az ember lányának...:)))
Meddig leszel szabin ? Mert hát addig sokat tudsz majd topikolni is...:))DDD
A hozzászólás:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-16 19:35:02 1780
Köszi az érdeklődést.Az időre nem lehetett panasz az már igaz.Péntektől szabin vagyok és ezzel egyenes arányban alakul a kedvem is.Mármint a javulás utjára lép.Néi pihenés nem fog ártani.
Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-01-16 17:41:28 1776
Ma nagyon szép időnk volt, csupa napsütés... :)) Igaz elég hideg is volt...de én ezt szeretem...:)
Hogy telt a napod ? Jobb volt már a mai ?:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!