|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-18 23:11:57
|
1784
|
Szia Tücsikém:)) Csak azért írtam, mert tudd meg hiányzol....:))) Amit még mondani akarok az az, hogy ne hajtsd túl magad.. bármennyi is a munka.. nehogy úgy járjál, mint én... Igen már töltődöm... még egy kevés kis áram, s az aksi tele lesz energiával... Már néhány hónapig nem akarok dolgozni... és nem is fogok.. Csak pihizek és minden olyan elfoglaltságot keresek, ami csak a javamra lehet:)))) Ha majd a dolog vége felé közeledtek, lesz több időd, akkor ne csak olvassál...ha lehet, hanem gyere is...:))) Mi az a néhány perc/hsz.... ? :))DDDDDDD |
|
A hozzászólás:
 |
Tücsi***
2008-01-16 19:13:40
|
1779
|
Szia drága Xexis!
Köszike a jótanácsot és én tényleg nagyon igyekszem, de még így is bőven jut hely mert sajnos tényleg kevesen vagyunk, a munka pedig sok. Azért igyekszem olvasni legalább benneteket, mert nem szeretnék nagyon lemaradni az eseményekről.
Remélem neked sikerült igazán kipihenni magad itt az év elején, és totálisan fel is töltődtél energiával, mert szerencsére volt bőven havacska is, így bízom benne hogy jól vagy. Kívánok további kellemes estét és jó beszélgetést továbbra is! |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-01-16 17:43:29
|
1777
|
Szia Tücsikém :)) Mindíg csak a munka, csak a munka.... :( DDDD Tudom ! Muszáj....:( Azért ha lesz időd várlak ott is.... :)) Jótanács : Úgy állj a munkához, hogy más is hozzáférjen.... !! Javaslom megfogadni:)))DDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|