Keresés

Részletes keresés

yu72 Creative Commons License 2008-01-20 20:14:18 595
Üdv Mcgaiver!
Dugattyús szivattyút használj,100 lit/perc kapacitással már fúrkálhatsz szépen. Az MTZ marhaság, egy egy hengeres 13-14 LE-s dizel motorral forgathatod a fúrószárat meg a vizet is nyomathatod egyszerre,a fogyasztás elfogatható (1-2 lit/óra).Itt a fórumon olyan kutakról olvastam,amelyek 40-50 liter adnak percenként,azért nem érdemes szivattyút venni,annyit kézzel li lehet pumpálni. 120-as cső, 123 m mély, 600 lit, hihető?
Száraz fúrást irtál, mennyi az eddigi rekord (mélység)?
ezlettanevem Creative Commons License 2008-01-17 19:45:47 575
dobj fel pár képet a cuccosról hadd lássuk hogy néz ki Mondjuk ide: http://www.kepfeltoltes.hu/
A hozzászólás:
Mcgaiver Creative Commons License 2008-01-16 18:02:14 573

 Üdv mindenkinek

   Látom tavaszodik, felélénkült a fórum.

 Régóta szárazteknikával fúrok 160 as  csővel

  öregszem, kevesebb munkával szeretném kutaimat megfúrni, építettem egy ÖBLITÉSES fúrós cuccot.

 minden készen van, de vannak még problémáim a fúrással kapcsolatban,amiben remélem itt segitséget kapok.Pl:  milyen szivattyút használjak.

  én robbanómotoros HONDÁRA gondoltam, csak nemtudom milyen tipusut

  mennyi vízhozammal, milyen víznyomással kell hogy üzemeljen egy 160 as kúthoz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!