|
|
|
|
 |
yu72
2008-01-20 20:14:18
|
595
|
Üdv Mcgaiver! Dugattyús szivattyút használj,100 lit/perc kapacitással már fúrkálhatsz szépen. Az MTZ marhaság, egy egy hengeres 13-14 LE-s dizel motorral forgathatod a fúrószárat meg a vizet is nyomathatod egyszerre,a fogyasztás elfogatható (1-2 lit/óra).Itt a fórumon olyan kutakról olvastam,amelyek 40-50 liter adnak percenként,azért nem érdemes szivattyút venni,annyit kézzel li lehet pumpálni. 120-as cső, 123 m mély, 600 lit, hihető? Száraz fúrást irtál, mennyi az eddigi rekord (mélység)? |
|
 |
ezlettanevem
2008-01-17 19:45:47
|
575
|
| dobj fel pár képet a cuccosról hadd lássuk hogy néz ki Mondjuk ide: http://www.kepfeltoltes.hu/ |
|
A hozzászólás:
 |
Mcgaiver
2008-01-16 18:02:14
|
573
|
Üdv mindenkinek
Látom tavaszodik, felélénkült a fórum.
Régóta szárazteknikával fúrok 160 as csővel
öregszem, kevesebb munkával szeretném kutaimat megfúrni, építettem egy ÖBLITÉSES fúrós cuccot.
minden készen van, de vannak még problémáim a fúrással kapcsolatban,amiben remélem itt segitséget kapok.Pl: milyen szivattyút használjak.
én robbanómotoros HONDÁRA gondoltam, csak nemtudom milyen tipusut
mennyi vízhozammal, milyen víznyomással kell hogy üzemeljen egy 160 as kúthoz |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|