|
|
|
|
 |
cicómicó
2008-01-16 19:35:02
|
1780
|
| Köszi az érdeklődést.Az időre nem lehetett panasz az már igaz.Péntektől szabin vagyok és ezzel egyenes arányban alakul a kedvem is.Mármint a javulás utjára lép.Néi pihenés nem fog ártani. |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2008-01-16 17:41:28
|
1776
|
Ma nagyon szép időnk volt, csupa napsütés... :)) Igaz elég hideg is volt...de én ezt szeretem...:) Hogy telt a napod ? Jobb volt már a mai ?:) |
|
Előzmény:
 |
cicómicó
2008-01-14 18:44:51
|
1772
|
| Oké,ráfogtam.Hátha holnap jobb lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|