|
|
|
|
 |
Tücsi***
2008-01-16 19:36:23
|
1781
|
Szia Zsolt!
Köszönöm a válaszod és a megértésed, természetesen nagyon örülök, ha írsz majd.
Kívánok neked is kellemes estét és Frigyeskének pedig nagyon drukkolok! |
|
A hozzászólás:
 |
Zsolt 0128
2008-01-16 17:06:48
|
1775
|
| Sziasztok! Szia Tücsi! Köszönöm a szép szavakat! Észre vettem hogy el vagy havazodva. Ja bejutok az e-mailbe akkor írok neked, már így is terveztem hogy írok neked. Ott mindenről írni fogok. |
|
Előzmény:
 |
Tücsi***
2008-01-14 19:45:03
|
1773
|
Sziasztok!
Igen Zsolt valóban nagyon ritkán szólok hozzá, de igyekszem követni azért az eseményeket és nagyon örülök, hogy Frigyes is már otthon van! Bízzunk benne, hogy még lesz sok kellemesen együtt töltött napotok.Tényleg bocsika, de munkahelyileg elvagyunk folyamatosan havazva, kis létszám és sok munka, de legalább van még munkahelye az emberlányának és hát valamit-valamiért ugye?
Szóval ezért írok csak nagyon ritkán, de igyekszem legalább olvasni benneteket és szorítok nektek!
További kellemes napot és majd jóéjt!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|