Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2008-01-16 22:39:10 3
Igen, ez a másik szerelem!

Én ugyanúgy adom elő, ahogy a férjed, 2-3-4 nap, teljes menetfelszerelés.


Ha érdekel, még több kép van, csak nem tudom lekicsinyíteni.
A hozzászólás:
wheat Creative Commons License 2008-01-16 16:58:47 2
Szia partus itt is!

Azért kattintottam erre is rá, mert a férjem szokott bojlizni. Egész nagy buli, mert a 7éves lányunkkal együtt készítik a bojlit kb. egy héttel a túra előtt. És kb. 3-4 napot szoktak horgászni olyankor egyfolytában. És természetesen minden "védőfelszereléssel" fel vannak szerelkezve (pl. pontymatrac stb.). Szóval, amikor horgászik, akkor csak így szokott. Csak bojlival.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!