Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ttboy Creative Commons License 2008-01-16 13:46:29 536
Nálam ugyan kisebb a hűtő, de szintén a sarokban, és nincs vele problémám. Egy kis ütközőt kell csak jól elhelyezni, hogy le ne verje a vakolatot. Még valami: én az eredeti tervből meghagynám a mikró felső helyét (ha már a tűzhelyet letettétek). Mivel így alája is lehet pakolni, különben csak holt tér lenne a mikro fölötti rész.
Előzmény:
Lee1732 Creative Commons License 2008-01-16 09:39:38 535
Hello,

Az ajtó a hütővel szemben van pont a másik oldalon.
A tervünk már végleges (ez tetszett a legjobban), ma jönnek a mesteremberek, de egyébként a a hütő melletti fallal már nem is lehetne variálni, mert egyrész pengefalt kéne oda csináltatni (alapból vékony válaszfal), másrészt ezt látja az ember amikor belép az ajtón először. Szóval igázaból a hütőajtó a fő kérdés, ezen még lehet gondolkozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!