Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ttboy Creative Commons License 2008-01-16 01:25:09 534
Jó lenne tudni, hol van a konyha bejárata. Mivel a hűtő kérdésedből úgy tűnik, bal oldalt is végig fal van. Mert ha ez igaz (és még nincs meg a vízkiállás), lehet, érdemesebb lenne oda tenni a mosogató részt.

Le tudod írni, hogy néz ki a helység?
Előzmény:
Lee1732 Creative Commons License 2008-01-15 21:54:17 533
Igaz:) A hűtő mellett kéne lennie, elérhető magasságban

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!