Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lee1732 Creative Commons License 2008-01-15 14:56:03 527

Hello,

 

Köszi a tanácsokat. A hütőajtóval az a gond, hogy bal oldalt fal van, és annak ugye jobban ki kell nyílnia, mint 90 fok. Erre van megoldás?

 

 

Előzmény:
ttboy Creative Commons License 2008-01-15 03:21:53 525
Pár apró észrevétel:
- a hűtő mindenképp a másik irányba nyíljon.
- a megoldásod hátránya, hogy nem tudsz a hűtő mellé pakolni, ha több dolgot is elő kell venned.
- ahogy előttem is mondták, jelenleg túl magasan van a mikró, kisebb szekrény kellene a sütő alá.
- a mosogató alatti kivételével én az összes alsó szekrényt kihízhatóvá tenném.

+ 1 kérdés: ha ekkora helyed lesz, nem gondoltatok-e egy konyhasziget kialakítására az L alak helyett?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!