Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2008-01-15 11:25:33 44
Én mostanás a LR-ot használom mindig, ott meg be lehet lőni, hogy a csúszkák csak akkor jöjjenek elő, ha a képernyő szélén lévő nyílra viszed az egeret. Amúgy nem látszanak. ergo a 4:3-os képek majd' teljesen kitöltik a monitort :)
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008-01-15 11:11:24 42
Vagy vegyek egy még nagyobb wide-ot (24) ami már függőlegesen is 1200, és hanyagoljam a 2. monitort?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!