Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008-01-15 10:52:54 41
"vízszintesben sem" - mármint amikor a kép van vízszintesen...
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008-01-15 10:51:32 39
De én utálom, hogy ha porté állásban akarom a képet szerkeszteni, fele akkora területet látok belőle, mint a vízszintesnél. Ok, tudom, forgassam el a monitort, de ez nem megoldás egy képsorozatnál.

Van még egy elég jó 17''-os monitorom, és az általam használt progik támogatják a két képernyős üzemmódot.

És ugye ha 4/3-nál maradok, akkor egy 1050-es függőleges felbontás nekem semmi pluszt nem ad vízszintesben sem a 17-eshez (1024) képest. Ezért felesleges lenne bővítenem, a felület méretével nincsenek gondjaim.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!