Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008-01-15 10:19:08 34
IIYAMA H511S-B2.... ez milyen lehet? Valami ilyenre gondoltam. PVA panel.
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008-01-15 10:13:19 32
Ja és nincs 300-am monitorra.... (XL20)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!