Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2008-01-14 21:05:41 19
Én elhiszem:) Az Eizo mennyibe kerül? Lehet privátban is...
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-01-14 19:57:55 18
Meg ha errefele jarsz, meg tudod nezni, eg es fold a TN-ekhez kepest, konyorogve kerek mindenkit, hogy ne vegyen olyat.  Az Eizo csak hab a tortan, nulla elhullasunk van, s ez mostansag igen nagy dolog barmibol is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!