Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-16 17:43:29 1777
Szia Tücsikém :)) Mindíg csak a munka, csak a munka.... :( DDDD
Tudom ! Muszáj....:( Azért ha lesz időd várlak ott is.... :))
Jótanács : Úgy állj a munkához, hogy más is hozzáférjen.... !! Javaslom megfogadni:)))DDD
Zsolt 0128 Creative Commons License 2008-01-16 17:06:48 1775
Sziasztok! Szia Tücsi! Köszönöm a szép szavakat! Észre vettem hogy el vagy havazodva. Ja bejutok az e-mailbe akkor írok neked, már így is terveztem hogy írok neked. Ott mindenről írni fogok.
A hozzászólás:
Tücsi*** Creative Commons License 2008-01-14 19:45:03 1773

Sziasztok!

Igen Zsolt valóban nagyon ritkán szólok hozzá, de igyekszem követni azért az eseményeket és nagyon örülök, hogy Frigyes is már otthon van! Bízzunk benne, hogy még lesz sok kellemesen együtt töltött napotok.Tényleg bocsika, de munkahelyileg elvagyunk folyamatosan havazva, kis létszám és sok munka, de legalább van még munkahelye az emberlányának és hát valamit-valamiért ugye?

Szóval ezért írok csak nagyon ritkán, de igyekszem legalább olvasni benneteket és szorítok nektek!

További kellemes napot és majd jóéjt!!!

Előzmény:
Zsolt 0128 Creative Commons License 2008-01-13 18:07:15 1764
Szép estét mindenkinek! Szia Tücsi! Téged is milyen rég lehetet látni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!