|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-16 17:43:29
|
1777
|
Szia Tücsikém :)) Mindíg csak a munka, csak a munka.... :( DDDD Tudom ! Muszáj....:( Azért ha lesz időd várlak ott is.... :)) Jótanács : Úgy állj a munkához, hogy más is hozzáférjen.... !! Javaslom megfogadni:)))DDD |
|
 |
Zsolt 0128
2008-01-16 17:06:48
|
1775
|
| Sziasztok! Szia Tücsi! Köszönöm a szép szavakat! Észre vettem hogy el vagy havazodva. Ja bejutok az e-mailbe akkor írok neked, már így is terveztem hogy írok neked. Ott mindenről írni fogok. |
|
A hozzászólás:
 |
Tücsi***
2008-01-14 19:45:03
|
1773
|
Sziasztok!
Igen Zsolt valóban nagyon ritkán szólok hozzá, de igyekszem követni azért az eseményeket és nagyon örülök, hogy Frigyes is már otthon van! Bízzunk benne, hogy még lesz sok kellemesen együtt töltött napotok.Tényleg bocsika, de munkahelyileg elvagyunk folyamatosan havazva, kis létszám és sok munka, de legalább van még munkahelye az emberlányának és hát valamit-valamiért ugye?
Szóval ezért írok csak nagyon ritkán, de igyekszem legalább olvasni benneteket és szorítok nektek!
További kellemes napot és majd jóéjt!!! |
|
Előzmény:
 |
Zsolt 0128
2008-01-13 18:07:15
|
1764
|
| Szép estét mindenkinek! Szia Tücsi! Téged is milyen rég lehetet látni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|