Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2008-01-14 18:58:12 15
Szerintem mezei TN paneles TFT :(
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2008-01-14 18:56:23 14
üdv! Nekem egy LG Studioworks 900B monitorom van, de nem igazán vagyok vele megelégedve, bár lehet csak kalibrálni kellene a cuccot. Mindenesetre gondolkodom egy jó minőségű LCD vásárlásán. A munkahelyemen most kaptam egy Samsung SyncMaster 931BF monitort és kíváncsi lennék, ismeri-e valaki. Árban elég jó, de nem tudom mennyire jó a színhűsége. (Még nem volt időm így tesztelni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!