Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-16 17:41:28 1776
Ma nagyon szép időnk volt, csupa napsütés... :)) Igaz elég hideg is volt...de én ezt szeretem...:)
Hogy telt a napod ? Jobb volt már a mai ?:)
A hozzászólás:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-14 18:44:51 1772
Oké,ráfogtam.Hátha holnap jobb lesz.
Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-01-14 17:44:23 1771
Fogjuk rá :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!